Minęły już 2 lata,a Ty we wspomnieniach żyjesz dalej. Teść - Wojciech ze
Szczecina
Zgłoś SPAM
Danuta Lulka
Kochana Moni mineły już 2 lata jak od nas odeszłaś .W mojej pamięci żyjesz
dalej i nie tylko Warszawa jest smutna bez Ciebie...mama-teściowa ze Szczecina
Zgłoś SPAM
Sławomir Namielski
Zgłoś SPAM
Justyna
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć...Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj w
pokoju.....
Zgłoś SPAM
gosia
w pamięci każdego dnia... a naszą ostatnią rozmowę pamiętam tak
dokładnie, że mogę wyrecytować jak wiersz... bo dotyczyła czegoś
najważniejszego w moim życiu..... dziękuję - sprawdziło się...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.