❤️❤️❤️ "Nigdy nie tracimy Tych, których kochamy Wszyscy,
których darzymy głęboką miłością Pozostają częścią nas - na zawsze
".....❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Tata
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"O cicha, mglista, o smutna jesieni!Już w duszę czar twój dziwny, senny
spływa,przychodzą chmary zapomnianych cieni,tęsknota wiedzie je smutna i
tkliwa..."❤ Smutne jesienne Światełko Pamięci Milenko❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Tata
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc naszych
zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem. Zostawiam światełko i modlitwę.❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Tata
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
☆.•*❤️*•.☆. ...Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż, światełko
zaś oświetla im drogę.... Zostawiam światełka i modlitwę,....
¸☆.•*❤️*•.☆
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne,
pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️✿⋞♡⋟✿
Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️
✿⋞♡⋟✿ ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
❤️❤️Czasem cicho ktoś odchodzi. I świat ciemny nam się zdaje. Czasem
cicho ktoś odchodzi. Lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych
sercach. I wciąż żyje we wspomnieniach.❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama
*❤️*❤️*❤️*
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
15 X-Dzień Dziecka Utraconego •°*✿*°• Dzieci Nasze - lata mijają, lecz
ból nie przeminie, bo serce płacze i nie schną łzy. Pamięć o Was i
tęsknota zostaną z nami do końca naszych dni.Twojej Pamięci
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.