⭐♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥⭐ Twe serce wędruje z
nami, po krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy Twoją obecność,
zapomnieć Ciebie nie sposób.Zostawiam światełka i modlitwę.⭐♥
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❀*♥*❀ ♨❤️.♨To płacze serce , tak cichutko łka , a w smutnym oku
zastygła łza. To płacze serce nad losem swym , odeszło szczęście i Ty wraz
z nim . Zostawiam codzienną modlitwę.♨❤️.♨ ❀*♥*❀
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Smutne Światełko ☀️ Pamięci ❤️ na pierwszy dzień kalendarzowej
wiosny. Kolejnej wiosny bez Was Dzieci Nasze. Śpijcie spokojnie Aniołki
Kochane ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️❤️Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden podmuch wiatru
i wszystko może runąć jak domek z kart.Zostawiam światełka wiecznej
pamięci i nieustającą modlitwę. Milenko.❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama tadzia W
Już wiosenne światełko wysyłam do Ciebie a modlitwa moja niech przyniesie
pokój Twej duszy.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Edyta Krzyś
Milciunia w sercu w duszy w mysli i głowie ,zawsze zostaną twe piekne oczy w
mojej głowie....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez
naszych nikt nie zrozumie, a dalej,dalej jest życie.Zostawiam najjaśniejsze
swiatełka i codzienną modlitwę,Milenko.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Ach,ja Matka tak żałosna, boleść mnie ściska nieznośna, miecz me
serce przenika." Światełko i modlitwa w IV niedzielę Wielkiego Postu dla
Ciebie Milenko
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ Nie ma życia,które rodzi się bez bólu i miłości nie ma,która łez
nie doznała, nie ma szczęścia,co goryczy nie wypiło, nie ma prostej
drogi,bez zakrętów i kamieni, jednak jest NADZIEJA.❤️...
Zgłoś SPAM
Rodzice
♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Nadejdzie taki dzień,gdy przed pukającymi otworzą się drzwi, proszący
otrzymają to, o co prosili, a płaczący doznają pociechy. /P.Coelho/
Wieczorne Światełko Pamięci ☀️ Milence
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
✿*°❤️°*✿Jest taki ból, którego nic nie ukoi… Jest taki strach,
którego nic nie pokona.Jest taki żal,który nigdy nie zniknie.Jest taka
tęsknota,która na zawsze zostanie.Milenko .✿*°❤️°*✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.