Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Mieczysława Mich


* 25.11.1924

 

+ 11.08.2010

Miejsce pochówku: Siedlce Cmentarz Centralny

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (29)
Licznik odwiedzin strony
14871
Nasza ukochana Mama,Babcia,Prababcia, Siostra i najukochańsza Ciocia.Wieloletni współpracownik zespołu pieśni i tańca Podlasie.

Pewnego  wiosennego dnia stanąłeś na drogi skraju, wyszedł po Ciebie Anioł i wskazał drogę do raju.My jeszcze nic nie wiemy ,jak jest po tamtej stronie ,lecz mamy tam przyjaciela co stanie w naszej obronie. I kiedy przyjdzie godzina stanąć na  skraju drogi ,wyjdzie po nas ktoś ukochany ,kto wskaże drogę do raju .

 

Nie płacz

Nie płacz. To tylko krzyż
przecież tak trzeba

Nie drżyj. To tylko miłość
jak rana w przylepce chleba

Zamyślił się anioł
chciał zabrać głos
lecz poszedł do nieba


Jan Twardowski

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Kasia z rodziną
2011-11-01
"..zapalmy znicze nad niczem,niech światło świec przypomni blask tamtych oczu,zapalmy znicze nad niczem,ogień świec jest dla nas ,każdego roku pamięć o bliskich tworzymy na nowo.. "
Kasia i Piotrek z dziećmi
2011-06-05
Kochać kogoś a potem stracić, to tak jakby kupić szczęście a łzami zapłacić...
RODZINA
2011-04-28
Człowiek umiera... Znowu za szybko! Człowiek umiera... Razem z nim wszystko! Tylko wspomnienia po nim zostają, Które wciąż mgliste z czasem się stają, Których tak wiele, jednak za mało... Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie... Teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek Cię w garści trzyma, Trzyma za szyję , dusić zaczyna... Póki ktoś żyje, to go kochamy, Lecz to po śmierci... doceniamy. Wtedy to widzimy jaki był cenny, Wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy to tęsknota, Jakże naiwna życia prostota... Wtedy wyrzuty nami władają... Wtedy uczucia hołdy składają... Wtedy za późno na przeprosiny, Jedno,co możemy... wciąż się modlimy...
T.S SEJBUK
bratanica z mężem
2011-02-22
Aż nadejdzie ten czas, gdy składając oststni pocałunek na czole ukochanej osoby spytasz: "dlaczego!?" I nikt Ci nie nie odpowie... "Czy śmierć ta była komukolwiek potrzebna?" A cisza będzie trwać... Niechaj trwa. Bo w ciszy łatwiej zapamiętać, to co życiem było niedawno. Gest i uśmiech, i oczu blask, i twarz tak bliskiego Ci człowieka.
MY..
2011-02-20
Ludzie są jak chmury na niebie, przychodzą na dłużej albo krócej, ale nigdy na zawsze. Nie da się zatrzymać przecież chmury... Chmury bowiem świecą najjaśniej kiedy odchodzą.
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
...
Ludzie są jak chmury na niebie, przychodzą na dłużej albo krócej, ale nigdy na zawsze. Nie da się zatrzymać przecież chmury... Chmury bowiem świecą najjaśniej kiedy odchodzą.
RODZINA
Pamętamy Ciociu....(*)
Czasem cicho ktoś odchodzi i świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho ktoś odchodzi, lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach. Tu zostaje, jest wciąż obok i wciąż żyje we wspomnieniach.
Kasia i Piotrek z dziećmi..
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
Zdjęcia
Taka właśnie pozostanie w naszych sercach...
-
RODZINA
RODZINA
napisał(a) dnia 2011-04-28
Człowiek umiera... Znowu za szybko! Człowiek umiera... Razem z nim wszystko! Tylko wspomnienia po nim zostają, Które wciąż mgliste z czasem się stają, Których tak wiele, jednak za mało... Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnan(...)
-
Paweł,Agnieszka Ceglarz
Paweł,Agnieszka Ceglarz
zapalił(a) dnia 2011-07-12
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Katarzyna Osiak
09.09.2010