Dla Ciebie Paulinko,dla Ciebie Mieciu...dla Was Tatusiu z Córeńką..
Zgłoś SPAM
mama ANI O** pamiętam
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
((*)) Światełko i modlitwa ((*))
Zgłoś SPAM
BRAT , RODZICE I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
BRAT , RODZICE I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W szczerych słowach modlitwy za Was Aniołki szeptanych,proszę Boga by dał
Wam pokój i wytchnienie...wybaczył przewinienia,obdarzając Was wiecznym
Zbawieniem((*))
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Smutne światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Została tylko pamięć...(★)..(★)...ŚWIATEŁKA DLA WAS ANIOŁKI..★.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...cisza,milczenie i modlitwa...szept,krzyk i wołanie
DLACZEGO???...najjaśniejsze promyczki pamięci na dzisiaj...Twojej pamięci
PAULINKO, MIETKU...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼ ŚWIATEŁKO I
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☼●♥♥♥●☼ ☼●♥♥♥●☼
☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
(*) Otulam WAS1 pamięcią serca**
„Pod powiekami łez brakuje,
Tęsknota dręczy, wszystko smuci,
W sercu Twój obraz się maluje,
Kto nas bez Ciebie żyć nauczy”
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście i zabraliście szczęście, siadamy w ciszy i słuchamy
myśli...szukamy Was wśród szeregu gwiazd, Jesteście tam, gdzie my nie mamy
dostępu, Wasz obraz w sercach i pamięci na zawsze pozostanie
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Najsmutniejsze jest wspomnienie,które nam przynosi
jedynie...cierpienie.Śpijcie w pokoju Aniołki.((*))
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Ta pustka, gdy Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć bez Was...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.