MIETKU.♥.PAULINKO.♥. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA WAS.
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z Waszym odejściem wszystko się zmieniło, cierpienie i smutek w jedność
połączyło....tak bardzo tęsknimy Aniołki Nasze
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy......... Modlitwa i Niegasnące najjaśniejsze światełko [[*]] [[*]]
[[*]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Istnieje taka cisza, której świat nie potrafi zakłócić. Jest taki odwieczny
spokój, który można ocalić nosząc go w swym sercu... ..twego spokoju już
nic nie zakłóci.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Podaruj Panie trochę nadziei Tym,ktorzy na nią czekają..spraw by przez łzy
ujrzeli Cię Ci,którzy oprócz wspomnień..niczego już nie
posiadają.Aniołki,dla Was zostawiam mą modlitwę i lampeczkę zapalam.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech Pan pozwoli Wam kroczyć po niebieskich wyżynach
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czy Matka może zapalać znicz na grobie swego dziecka bez bólu cierpienia i
rozpaczy??!! I ta bezsilność co drąży od środka.. :( [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.