KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372487
Zapalone ponad rok temu
MAMA LESZKA
((*)) Światełko i pamięć ((*))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Mimo bólu, mimo zła miłość Nasza wiecznie trwa. Mimo bólu, mimo łez,miłość Nasza wieczna jest.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
MIETKU.♥.PAULINKO.♥. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA WAS.
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Z Waszym odejściem wszystko się zmieniło, cierpienie i smutek w jedność połączyło....tak bardzo tęsknimy Aniołki Nasze
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej cierpimy......... Modlitwa i Niegasnące najjaśniejsze światełko [[*]] [[*]] [[*]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Istnieje taka cisza, której świat nie potrafi zakłócić. Jest taki odwieczny spokój, który można ocalić nosząc go w swym sercu... ..twego spokoju już nic nie zakłóci.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Podaruj Panie trochę nadziei Tym,ktorzy na nią czekają..spraw by przez łzy ujrzeli Cię Ci,którzy oprócz wspomnień..niczego już nie posiadają.Aniołki,dla Was zostawiam mą modlitwę i lampeczkę zapalam.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech Pan pozwoli Wam kroczyć po niebieskich wyżynach
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czy Matka może zapalać znicz na grobie swego dziecka bez bólu cierpienia i rozpaczy??!! I ta bezsilność co drąży od środka.. :( [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasza smutna pamięć i sobotnie światełko...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)(*)(*) •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Choć Was nie ma wśród nas, jesteście łezką w oku, jasno świecącą gwiazdą nocą..nie można Was dotknąć, ale Waszą obecność można poczuć...♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
...najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   687   688   689   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012