Choć płomień zycia w Was zgasł...nadal jesteście wśród nas.Spokojnego snu
Aniołki.((*))
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
((*)) Światełko i pamięć ((*))
Zgłoś SPAM
Wojtek mąż Krystyny Mokros , bliski Eweliny Skwary
Czas tak szybko mija, odmierza nasze spotkanie w Niebie.
Światełko na drugą stronę dla Ciebie Mieczysławie i dla Ciebie Paulinko.♥
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie czas zagoi rany, nie łzy wypłakane, tylko spotkanie, tylko czas, w
którym się spotkamy...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Są takie łzy które palą i ranią, i płyną jak rzeka wzburzona. Są takie
łzy których nie wstrzymasz i smutek, którego nic nie pokona.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Miłość nie umiera,przesyłam Wam modlitwę i Wy módlcie się za nami
cierpiącymi na tym okrutnym świecie
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe
dary:ukojenie duszy i pamięć płynie z kochającego serca..."
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)(*)♡♡
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
...słowa nie są już tak ważne jak kiedyś!....Najważniejsza jest
Pamięć,,,,,
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie ma takiego bukietu i słów mi takich brakuje. Jak mam Wam powiedzieć jak
mi Was brakuje. Kiedy umiera bliski umiera cały świat. Kiedyś się spotkamy
dzieli nas tylko czas.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.