Kochani na pewno widzicie nasz ból. Cierpicie i jest Wam źle dlatego obiecuję
że będę mocno się starać łzami moimi już Was nie karać abyście mogli
szczęśliwi być i takim co noc nam się śnić.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem,za biciem serca, za Wami....tęsknimy
tak bardzo..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Chociaż dzieli nas bardzo duża odległość.Ale łączy nas ogromny
most,Któremu na imię
miłość.❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️ Modlitwa i
Światełko Pamięci (#) (#) (#)
❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdybyśmy mogli sięgnąć po gwiazdki na niebie,złapać jeden promyk
słońca,chwycić wiatru lekki powiew...gdybyśmy mogli...uwierzcie nam...
zrobilibyśmy taki anielski bukiet dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie sposób wyrazić słowami uczuć,które narastają w nas wraz z czasem
upływającym od Waszego odejścia.Rozdarcie pomiędzy dwa światy,wzmagająca
się tęsknota,bezsilność i brak nadziei.♥. KOCHANI .♥.
Wy,już odeszliście,nas to nie minie...Wy jesteście już u Siebie,a my jeszcze
tutaj w gościnie.Spokojnego snu w chwale Pana.Światełko i modlitwę
zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światłość wiekuista niech Wam świeci
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci na wtorek kochany MIECZYSŁAWIE I ANIOŁKU PAULINKO
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
_________»(`❤´)»
______»(`❤´) »
___»(`❤´
»NA ZAWSZE
W NASZEJ PAMIĘCI
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.