..najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród
bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czas usypia łzy.
Lecz ból w moim sercu nigdy nie zaśnie.
Czas leczy rany.
Ale tylko te cielesne nie psychiczne.
Czas zmienia ludzi, ich poglądy.
Lecz nie zmienia tego co noszą w sercu.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć tak daleko od siebie,że ani Was dotknąć,ani uścisnąć, to sercem i
myślą zawsze przy Was jesteśmy, śpijcie spokojnie Kochani
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI; - Światełko z modlitwą dla Was
Kochani.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Świat nasz dawniej kolorowy stracił barwy.
Pozostał tylko smutkiem.
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
_________»(`❤´)»
______»(`❤´) »
___»(`❤´)»NA ZAWSZE
W NASZEJ PAMIĘCI.
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,,ISTNIEJEMY,PÓKI KTOŚ O NAS PAMIĘTA..." PANIE MIETKU I PAULINKO...
ŻONA I MAMA CZEKA Z PĄCZKAMI...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zamiast jeść dziś pączki razem z Wami...światełko i modlitwę Wam Aniołki
posyłamy.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutno Kochani w ten Tłusty Czwartek...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne światełko pamięci w ten czwartek...tłusty czwartek...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Byliście ,jesteście i będziecie jedyni,najukochańsi,niezastąpieni i
najważniejsi - tak bardzo Was brak!(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.