To, że odeszliście w tak młodym lat rozkwicie. Świadczy, że istnieją
rzeczy cenniejsze nad życie. Modlitwę połączoną z jaśniutkim światełkiem
posyłam ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wspomnienia zawsze pozostaną czas tyka wciąż miarowo serce nie chce
przystanąć ani na chwilę, nadchodzi czas zadumy, wzniosły czas anioły
przenoszą myśli do tych odległych dni które już nie wrócą
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tęsknota za Wami nigdy się nie skończy,przeciwnie...z dnia na dzień
wzrasta.Spokojnego snu Aniołki.((*))
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Ostatnie marcowe światełko pamięci ..[*]...
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko i pamięć (*)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
❤️❤️
Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w
naszych sercach
❤️
Światełko Pamięci dla Was Kochani..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jak ta tęsknota męczy..serca już w innym rytmie bija..Odszedłeś, a
pozostałeś w naszych sercach na zawsze..Tam jest twoje miejsce, Twoja cicha
przystań...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu za gorszego od Barabasza miany " zmiłuj się nad nami i tymi
Aniołami
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
W kolejny smutny dzień moja pamięć dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Czy warto mieć nadzieję..Gdy życie z nas się śmieje,wyciska łzy spod
powiek..Gdy dni są pełne słoty, tak zapłakane..Gdy świat jest dla nas
smutny, rozsiewa gorycz wszędzie...ڿڰۣڿ❤️ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jaśniutkie światełko na dzisiejszy dzień i moja modlitwa [*][*][*][*]{*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
W nieszczęściu największym nieszczęściem jest to, że kiedyś było się
szczęśliwym.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.