Po trudach ziemskiej podróży,przyjmij Panie te Aniołki do Siebie...proszę
wysłuchaj mej modlitwy w Ich intencji i daj Im wieczne szczęście w
Niebie((*))
Zgłoś SPAM
BRAT , RODZICE I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
W naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka
miłość, która Was otula każdego dnia.....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
❤️❤️
Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w
naszych sercach
❤️
Światełko Pamięci dla Ciebie Aniołku..
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Paulinko i dla Ciebie Mieczysławie...Waszej
pamięci...
Życie pusta kraina. Gdy nie mogę dotknąć Waszej dłoni. Ginę w życia
czarnej toni. Zamykam oczy i śnię o Was. Gdy je otwieram znika sen. I wszystko
w szarym kolorze. I smutny bez Was każdy dzień.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Cichym szeptem serca mego posyłam jaśniutki Promyczek do Was kochani ....
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przez życie trzeba iść serdecznie, niosąc w otwartych dłoniach światło,
bo tylko tacy żyją wiecznie, którzy z miłością w sercach gasną… …tak
jak Wy Aniołeczki Kochane
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
(*) pamiętam zawsze
"Jak górskie szczyty dookoła patrzymy na siebie odseparowani dolinami, za
duzi, aby przemknąć niepostrzeżenie obok, za mali, by dotknąć nieba."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.