(❤️)(❤️) Pamięć...jest największym darem dla Tych, co
odeszli...Pokój Wam wieczny...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Poranne światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Miłość jest wcześniej niż życie...Trwa dłużej niż śmierć...Smutne
PORANNE światełko pamięco dla Ciebie Paulinko i dla Ciebie Miecyzsawie...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
...Miłość przezwycięży nawet śmierć,bo kochać Was nigdy nie
przestaniemy.Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Życie jest jak płomień świecy.
Powoli wypala się i gaśnie.
Lecz pamięć o Was.
Nigdy w naszym sercu nie zgaśnie. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Ciemno, ponuro i szaro, i nigdy tak jak wcześniej. Dzisiaj nie będzie takie
samo jak kiedyś, a jutro jeszcze gorsze jak dziś........
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
,, Ludzie odchodzą tak szybko... i pozostawiają ludzi, którzy za nimi
tęsknią..."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥. MIETKU..PAULINKO .♥...Modlitwa i światełko w Niedzielę Palmową dla
Was kochani.........Dziękujemy za pamięć o Michale,za wspólne
trwanie.Pozdrawiamy.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mimo czasu który mija,nic tęsknoty nie zabija,sercem ciągle jesteśmy z Wami
,każdy dzień jest dla nas trudny,każdy bardzo smutny lecz nic zmienić nie
możemy,chociaż tęsknimy tak szalenie
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dla Was Aniołki na Niedzielę Palmową,posyłam do Nieba...mą modlitwę i
płomyczki pamięci,bo tego Wam Wszystkim najbardziej potrzeba.((*))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu do krzyża gwoźdźmi przybity " zmiłuj się nad nami i tymi
Aniołami
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.