MIECZYSŁAWIE dla Ciebie najpiekniejszy promyk do samego Nieba na dzisiaj...na
ten zapłakany deszczem dzień...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
PAULINKO dla Ciebie najpiekniejszy promyk do samego Nieba na dzisiaj...na ten
zapłakany deszczem dzień...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Odeszliscie MOI KOCHANI. Dlaczego śmierci okrutna. Zabrałaś mi szczęście.
Dlaczego z tą swoją podróżą musiałaś trafić w to miejsce. Dlaczego to Im
wieko zamknęłaś. Choć chcieli żyć jeszcze.
swiatelka pamieci do samego nieba dla ciebie Aniolku.Ps.dziekuje za pamiec o
moim synu Piotrze i za slowa otuchy.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mijają tygodnie,miesiące i lata,lecz ból i tęsknota za Wami...wciąż do nas
powraca.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Śpij spokojnie Mietku,Paulinko,niech światłością Pana cieszy się Twoja
dusza..((♥))..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA WAS.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdyby nie było życia po śmierci,człowiek byłby oszukany...mamy
nadzieję,że Nasi Bliscy są tam szczęśliwi,tylko takie myśli pozwalają
żyć i myśleć o spotkaniu z nimi....
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Niech ten płomyczek zawsze CI świeci
I nigdy nie gaśnie...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Gdy miało się ziemię całą i szczęście które się nie trafia
A pozostała tylko fotografia
To jest mało naprawdę bardzo mało.
DZIĘKUJĘ ZA ŚWIATEŁKO URODZINOWE DLA ŁUKASZA.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Mrok przesłonił jasną stronę życia..odpędził uśmiechy, nie daje spać w
nocy..Przyszedł nie w porę, przyniósł cierpienie, oczy we łzach toną..
Zgłoś SPAM
BRAT , RODZICE I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
Wojtek mąż Krystyny Mokros , bliski Eweliny Skwary
Szczęścia nie można kupić. Miłość doznaje się bezpłatnie.
Karolu . Pamiętamy i do serca przytulamy.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
*Patrzę na płomień tlący się w zniczu*
*Smutek i żal się we mnie budzi*
*Spoglądam w niebo i zadaję pytanie*
*Dlaczego Boże...
Dla Was Kochani ..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.