Aniołku kochany...
Każdy dzień to dzień smutku
dzień wspomnień
dzień żalu
dzień tęsknoty
dzień bólu
wspomnienia powrócą
one zostaną w mej pamięci
na zawsze...
na wieki...
do końca...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥
Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Przygarnij do serca Swego,te dwa Aniołki łASKAWY PANIE,usłysz mą modlitwę i
me błaganie...wysłuchaj mnie proszę Panie.((*))
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Światełko pamięci dla Was Kochani w kolejny dzień smutku i tęsknoty.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech Jezus miłosierny przytuli Wasze dusze
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Smutek i tęsknota..nieodłączni towarzysze naszych dni, bo Ci, co miłością
naszą byli, nie powrócą nigdy już..Żal...ڿڰۣڿ۩ڿڰۣڿPOKÓJ DLA ICH
DUSZڿڰۣڿ۩ڿڰۣڿ
Paulinko, Mieczysławie, niech na zawsze towarzyszy Wam światło, nasza
pamięć i serce tych, którzy Cię kochają...Odpoczywajcie w spokoju ...Waszej
pamięci kochani....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Lśnicie w pamięci, jak gwiazdy na niebie. Pustka, żal, uczucie nicości. To
jest to, co w mym sercu dziś gości. Nikt Was nigdy zastąpić nie zdoła. Bo
nie ma takich, drugich Aniołów.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.