Niech wiatr nie wieje Wam w oczy, niech słońce rozjaśnia Wasze twarze, niech
Bóg Was prowadzi...do spotkania Aniołki Ukochane...ciepłe i jaśniutkie
światełko
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Serce boli,że nie ma Was Aniołki tu z nami...bo my bardzo za Wami tęsknimy i
żyjemy nadal wspomnieniami.Swiatełko i modlitwę dla Was zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć teraz Twe miejsce w Niebie W każdym z Twoich Bliskich została jakaś
cząstka Ciebie...Spoczywaj w pokoju, a światło niech świeci.Zostawiam
modlitwę, [[▄)(#)(▄]
Zgłoś SPAM
BRAT , RODZICE I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
BRAT , RODZICE I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca, bez tych samych
ludzi..."
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci na pierwszy dzień maja kochany Mieczysławie i Aniołku
Paulinko
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
...Każde spojrzenie jest piękne.....
.........jak go widzisz.............
...Każda chwila jest jednorazowa....
........jak ją przeżywasz...........
...I każdy człowiek jest potrzebny..
......
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Twojej pamięci Paulinko i pamięci Twojego Taty...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie gniewajcie się, że wciąż płaczemy, choć Tam panuje Miłość i
szczęście...tak bardzo tęsknimy ... łzy przestaną płynąć, gdy będziemy
już z Wami, Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko modlitwa (*)
Zgłoś SPAM
Twoja mama
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia. Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy Modlitwa i światełko Pamięci.Spoczywaj w pokoju wiecznej
radości...[[*]]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.