...tylko ten nieodparty żal , że wciąż mogłeś (aś) być wśród
nas...Modlitwa i Światełko Pamięci - Żyj Życiem Wiecznym ...[*][*][*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci w ten deszczowy dzień ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
❤
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(**)(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..[*]
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
mama Marvinka
((*)) ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚPJACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ ZOSTAWIAM WAM KOCHANI NIECH ZAWSZE SIĘ
PALI.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie... teraz
zostało tylko płakanie..."
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Byliście -tak krótko wśród nas. Jesteście - cały czas w naszych
wspomnieniach. Będziecie8- na zawsze w naszych sercach .Światełko na dobranoc
zapalam ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
.Pamięć o Tobie wciąż w mym sercu trwa, a po policzku często płynie łza.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI; - Światełko z modlitwą dla Ciebie
Paulinko..♥..dla Ciebie Mietku..♥..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Płoną lampki pamięci, płomyki cienką smugą światła unoszą w niebo
żal...pamiętamy Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wy już odeszliście,nas to nie minie,Wy jesteście już u Siebie,a my jeszcze
tutaj w ziemskiej gościnie.Światełko i modlitwę dla Was zostawiam.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.