Choć tak daleko od siebie..wciąż blisko, i żadna chwila, nie chce odejść w
zapomnienie..
Póki nosisz kogoś w sercu, nigdy go nie stracisz...ღ[*_*_*]ღ
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Pokój Wam wieczny w cichej krainie,gdzie ból nie sięga,gdzie łza nie
płynie.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Każda chwila życia to przejście przez most, coś się kończy i coś
zaczyna...i warto zatrzymać się czasem, by docenić te niepowtarzalne,
szczęśliwe chwile....
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
♥ mama Marvinka ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie ma tu już ani radości,ani uśmiechu...odeszliście w wszechświat
daleki,bądżcie TAM szczęśliwi na wieki.((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Co mają te chmury niebieskie takiego, że oczy w nie ciągle wpatrzone i
serce się do nich wyrywa? Swą magią przyciągną każdego...bo Wy
tam Jesteście i tam tyle tajemnic się skrywa....
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️ TO CO NAJDROŻSZE,ŚMIERĆ
NAM ZABRAŁA W SERCACH WIELKA PUSTKA ZOSTAŁA....MODLITWA I ŚWIATEŁKO MOJEJ
CODZIENNEJ PAMIĘCI
...[*][*][*]...❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Czerwcowe smutne światełko dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko i pamięć (*)
Zgłoś SPAM
RODZICE BRAT DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla WAS KOCHANI......[*]....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Po Zesłaniu Ducha Św.NMP Królowej Kościoła polecam Was w modlitwie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.