Nadzieja zgasła....tak chcielibyśmy lecz nie możemy nic zmienić....bezradni,
smutni, żli...oddalibyśmy wszystko Byście wrócili Kochani
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Zgłoś SPAM
RODZICE BRAT DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO I PAMIĘĆ (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bóg Was powołał do Swej Krainy,nie patrząc na ból całej
rodziny.Wieczność nie zamknęła za Wami swej bramy...nadejdzie chwila,że
wszyscy się kiedyś spotkamy.Światełko i modlitwa na weekend(*)
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
Nie żyjemy , aby umierać - ale umieramy ,aby żyć wiecznie ....Ty nadal
żyjesz ...... Bo pamięć jest wieczna.Najjaśniejsze światełka do nieba wraz
z modlitwą ...[*]...
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
❤️ ☆ ❤️ ☆ ❤️ ☆ ❤️ ❤️ ☆ ❤️ ☆ ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Przesyłam ciepłe myśli i modlitwę na tem ciepły i słoneczny piatek
...WASZEJ pamięci....[*]....
Zgłoś SPAM
♥ mama Marvinka ♥
Swiatełko Pamięci (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
HALINA
❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wszystko utracić i pochować w grobie. Samej pozostać w wiecznej żałobie.
Ból ukryć trzeba i żyć bez Was. Wy bądźcie spokojni spotkamy się w
niebie.Paulinko i Mieciu.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Pawła Niemczyka
Pamiętam....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Dzień po dniu to samo - pustka,tęsknota,wspomnienia....nic nie daje ukojenia
- nawet łzy....*♥*.... Światełko Pamięci i modlitwa dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci na czwartek kochani
Mieczysławie i Paulinko
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.