Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Mietku..[[♥]]..dla Ciebie
Paulinko..[[♥]]..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie pogodzimy się nigdy z Waszym odejściem....musimy dalej żyć, wspomnień
nikt nam nie odbierze, w pamieci i w sercach zachowaliśmy Was na zawsze ...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pamięć moja,modlitwa i zapalona lampeczka...niech zawsze będzie z Wami
Anołki.((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Wieczorne światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie czekaj nie odpowie Ci nikt Tylko lekko zaszumi w pokoju wiatr Poczujesz ten
delikatny Jego zapach i usłyszysz Jego cichy śmiech Pomyśl o Nim i uwierz On
wciąż koło Ciebie jest
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
Niech Bóg otacza Cię nieskończoną miłością...A światło niech Ci
świeci..Zostawiam modlitwę i moją pamięć ...[♥][♥][♥]..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W rozpędzonym czasie rozsypują się dni jak perły z pękniętego
sznura...wyciągamy ręce, chcemy zatrzymać dzień, noc, chwilę by choć raz
jeszcze dotknąć i przytulić...Aniołki Nasze
Zgłoś SPAM
Mama Piotra Potoczny
swiatelka pamieci
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Już opuściłaś tę łez dolinę, tam wieczny spokój czeka na Ciebie. Niechaj
Cię przyjmie w swoja gościnę Bóg z aniołami i święci w niebie...
światełko na Boże Ciało...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasza smutna pamięć dla Ciebie Paulinko i dla Twojego Tatusia...
Zgłoś SPAM
HALINA
_ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiam w uroczystość Bożego Ciała
_ღ✿ღ_
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.