Nic tęsknoty nie zabije..Ona, wierna towarzyszka naszych dni..Im dalej, tym
bardziej Was brak...Z sercem przepełnionym żalem..modlimy się modlitwą we
łzach...❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))Światełko,pamięć i modlitwa...na dzisiejszą Niedzielę.((*))
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko i modlitwa (*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i modlitwę zostawiamy
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Światełko w ostatnią niedzielę czerwca, miesiąca Serca Jezusa
Zgłoś SPAM
RODZICE BRAT I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
Serce pamięta i drży z tęsknoty Za tym co było i powrócić nie może...
Modlitwa i Światełko Pamięci dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nasza smutna pamięć i światełko najjaśniejsze dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Najjaśniejsze Światełka pamięci Paulinko, Mieczysławie.
Zgłoś SPAM
Małgosia Kierepka- żona Pawła
Nic bez Was nie cieszy. Nic. Ani słońce ani miękki piasek na plaży. Niech
przynajmniej Wam kochani tam słońca nie zabraknie. Pamięć przy Was zawsze
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Okropną próżnie nam zostawiliście po sobie. Szczęście nasze wraz z Wami
zamkneło się grobie. Nic więcej już teraz nie pragniemy. Jak z Wami nasze
aniołki połączyć się w niebie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.