Najsmutniejsze są oczy w których zgasła nadzieja.Ludzie którzy nie mogą nic
pozmieniać.Smutne jest to gdy wstając rano, nie wiemy po co żyć. Gdy
chcieliby coś zrobić lecz najlepiej nie robić nic.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ NIECH
PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Anita Bartek
Rozłąka jest naszym losem,a spotkanie nadzieją . Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
......._'\!/'_.
.......(""""").. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ....Na zawsze w naszych sercach i pamięci......
Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
இڿڰۣ இڿڰۣ ❤️ '' Tęsknota jest tym, czego nie da się
ugasić. Tak jak wiary, nadziei i miłości nie da się nasycić ...''
Odpoczywajcie w Pokoju இڿڰۣ இڿڰۣ ❤️
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I zrobiła się pauza na życie, na marzenia, a w sercach pojawił się ból tak
trudny do zniesienia, że wszystko odeszło, że już tak niewiele ma jakieś
znaczenie.....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W boleści Matki nasze i Wasze Paulinko i Mieczysławie zbawienie -stacja IV
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Waszej Pamięci Kochani...
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY K.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama i zona
Cicho spadała kartka z kalendarza,tak cicho..Cicho nasze serca płaczą i
słońce lśni w błękicie.Cicho,smutno bez Was płyną nasze dni i życie.
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak .....
Najjaśniejsze światełko pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
.˜”*•ڰۣڿ ☘️☀️☘️ ڰۣڿ•°*”˜ Moja pamięć i
światełko dla Was kochani.Niech Wam światełko pamięci nigdy nie zagaśnie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.