Tylko cisza,tylko spokój,szum wiatru za oknem.Tylko smutek,tylko zal i ciągle
patrzymy w dal wzrokiem pełnym wspomnień...
Zgłoś SPAM
żona
Mieciu to już jest 7 lat a mi coraz ciężej . Smutne 7-rocznicowe światełko
dla ciebie ucałuj córcię naszą
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI PAULINKO ((**))
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO DLA PANA MIECZYSŁAWA . BLISKICH SERDECZNIE POZDRAWIAM .
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
.. Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśnilo, tylko ta wielka cisza,
straszne milczenie i puste miejsce Ciebie już nie było... Panie Mieciu
rocznicowe światełko dla Pana. Pamiętam
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
`•.¸(¯`’•.¸` () ¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•.¸ (¯` █ ´¯)¸.•.´¯)
¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Jeśli umiera Twoje Dziecko,tracisz część swojej przyszłości....Jeśli
umiera Ci ktoś, kogo bardzo kochasz,umierają wszelkie nadzieje i
marzenia......
Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Nikt i nic nigdy nie zmieni tego, jak jest … nic i nikt nie przewinie czasu
wstecz"
Pamiętam... ❤️, bo tylko pamiętać nam pozostało... ❤️
Posyłam Światełka do Nieba. ☀️☀️ Odpoczywajcie w Pokoju
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
My tu,Wy tam po drugiej stronie Nieba....nasza miłość i tęsknota obraz Wasz
wciąż przywołują,dziś bez Was Ziemia pusta.....ale wierzymy,że kiedyś
się spotkamy ....
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Pamięć o Was z tęsknotą związane,zostaną ze mną do końca mych dni,a
zapalone moje światełko...niech się długo pali.
Zgłoś SPAM
mama i żona
Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech
zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak
niewiele...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło.
Łzą, która liczy czas miniony.
Szczęściem ukrytym głęboko w sercu.
I tym co w nas pozostało. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... Ci co odchodzą wciąż z nami są i żyją sobie obok nas... Kochani
pamiętam...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.