KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
374050
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Marcim Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tak bardzo Was kochamy... Tak bardzo za Wami tęsknimy... KOCHANI....... Światełko Pamięci.
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Gdy tracisz najbliższą osobę, zyskujesz anioła , którego imię już znasz....
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyka
❤☀❤
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością zmienną, która może nieskończenie wzrastać." ☀️ Światełko otulone pamięcią ❤️ niech jasno Wam płonie ☀️
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chwytamy Wasze dłonie w marzeniach...ile byśmy dali by mieć Was przy sobie ...lecz co możemy zrobić...tylko pamiętać o Was...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama i żona
Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje... Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara..
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrva
Pamietam Kochani...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Pamiętam ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Tęsknota jest najdokładniejszym pomiarem siły miłości..." Paweł Grzonka...... Światełko Pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
_________»(`❤´)» ______»(`❤´) » ___»(`❤´)»NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Wszędzie po drodze zostawia się cząstkę siebie. /T.Makowski/ Smutne Światełko Pamięci zapalam ❤️ ☀️ .•°¤*(¯`★´¯)*¤° °¤*(¯´★`¯)*¤°•. .•°¤*(¯`★´¯)*¤° °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
Zgłoś SPAM
mama i żona
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez."
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie Jesteście pewnie jest dzień i śmiejecie się, tak cudownie, spełniacie swoje marzenia i sny...tu, gdzie my jesteśmy, jest teraz noc i najzimniejsza z zim....tęsknimy tak bardzo Kochani
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moja pamięć,modlitwa i zapalona lampeczka...dla Was.(((**)))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   211   212   213   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012