Życie to chwile,obrazy pamięci...zmysły wzroku szukają w tłumie Twojej
twarzy i słuch może usłyszy szept z nadzieją na....błądzimy myślami po
wieży wspomnień,czekamy na naszego Anioła....
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
W smutny piątek światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama i żona
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę...a w
nas wciąż smutek i tęsknota..
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
„Ta śmierć się zowie-smutkiem nieskończonym.
Ta śmierć się zowie- szczęściem utraconym.”
Z. Krasiński......
Światełko Pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyka
❤⭐❤
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
(☀️) Światełko Pamięci do Nieba ślę. Odpoczywajcie w Pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk.
(((**)))Spokojnego snu wiecznego.(((**)))
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam na dnie został Twój ślad, głęboko tam, gdzie wciąż uśmiechnięta
twarz, tam na dnie został Twój ślad i wielki żal, bo świat się pomylił,
świat się pomylił..Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama i żona
Jedyne serce uczuciem zawsze tchnie. Jedyne serce o wszystkim dobrze wie. Dać
tyle ciepła umie i każdy ból zrozumie. A gdy serca bliskich przestają bić.
Tak trudno DALEJ ŻYĆ.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wgłębiam swoje myśli do przeszłości. Przypominam sobie chwile które
dawały mi tyle radości. Tylko takie chcę pamiętać.Tylko w ten sposób mogę
wypełnić ogromną pustkę którą zostawiliście po Sobie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.