Rozpoczynamy Święte Triduum.
Razem z bolejącym Panem oddajemy gorycz naszych cierpień Miłującemu Ojcu....
Światełko Pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Wędrówką jedną, życie jest człowieka”
Światełko otulone pamięcią zapalam dla Was Kochani ❤️ ☀️❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dusza niczym łza, lecz serce ranione jest drzazgą z drzewa wieczności...
wiele łez płynie po policzku i sprawia okropny ból. ...odkąd nie ma Was.....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko Bolesna,która trzymałaś martwe Ciało Swego Syna,ulituj się nad nami
matkami i daj radość wieczną Paulince i Mieczysławowi
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyka
☀☀
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JAUSIA GŁADYSZ.
Zdarza się, że Anioły schodzą na ziemię. To Bóg je wysyła. Mało, kto
dostrzega ich skrzydła. A mimo to zdobywają serca. Niczego nieświadome
zasypiają. I budzą się w niebie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Pamięć jest wieczną miłością.”
Pozostawiam więc jej ślad wraz z jasnym płomykiem ❤️ ☀️
♥*✿*°*°*•✿•*°*°*✿*♥*✿*°*°*•✿•*°*°*✿*♥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Paulinko,Mietku...pamiętam
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyka
❤☀❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Są łzy, co czas je pod powieką skrywa, bo ukryć bólu nie umiały swego, i
chociaż często z oka łza ta spływa, nie płacz już i nie pytaj..
dlaczego?" Pomóżcie nam w ukojeniu bólu...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko naszej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Śmierć przychodzi nie pytając czy może,zabiera tych,których tak bardzo
kochamy,a potem pustka i serce krzyczy - dlaczego Boże?.....Światełko
Pamięci Kochani....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.