Dzień i noc,bez przerwy nasze myśli płyną za Wami,a serce rwie się jak
ptak.Nie wiecie nawet,jak bardzo Was jest nam tu brak.(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
W naszej pamięci i modlitwie
(*)(*)(*)(*)(*)(*)*(*)
Słowami miłości
zamiast rąk przytulamy
marzenia są duszy oczami
tęsknota jak drzwi
otwarte
czekające na Ciebie,,,
(*)(*)(*)(*)(*)(*)*(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:*:*
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Światełko do nieba....(((*)))
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie. jego życie
zahacza o pszeszłość i sięga w pszyszłość. [*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
♥(*)...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo
w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Niech Bóg Miłosierny przyjmie WAS P. MIECZYSŁAWIE PAULINKO do chwały
niebios ❤ܓ
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Pamiętam Kochani...
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
❤{*}❤ ❤{*}❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Wy,już spokojni odpoczywacie u boku Pana.My,mamy trudne tu zadanie;żyć nam
ciężko,bo wracają tamte chwile,w których grozy jest tak wiele i miłości
tyle.Śpijcie spokojnie (*)
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Usta milczą,dusza płacze,zawsze będzie już inaczej...dla innych ważne
dni,których nie znamy,dla nas ważne te,które kochamy...naszego smutku z oczu
nie wymażesz,nie cofniesz łez,co dławią w samotności
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
Jola-siosstra Mirka i R.Nalepka
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Bóg Was powołał
do Królestwa nieba,
z Jego wolą
pogodzić nam się trzeba.
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Ten codzienny znicz dla Was, to pamięć w każdym naszym dniu...Nie zapomnimy
nigdy!!! Bo płoniecie w naszych sercach puki my żyjemy!!.[*]
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
Pamiętamy. Na zawsze w naszych sercach:(
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Gołdowskiej
To tak trudno wytłumaczyć,
że się kogoś nie zobaczy,
że już koniec,że nie wróci,
że nikt tego nie odwróci....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.