I ciągle mam ich przed oczami,
i ciągle stoją przy mnie żywi.
Ja wiem, powiedzą mi niektórzy
Oni już teraz są szczęśliwi.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
((*))❤️❤️Tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy... Ale
jest modlitwa, co wciąż łączy i która się nie kończy... Daj Im, Panie,
wieczną... szczęsliwość w Nebie.((*))❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
*❤️*" ...Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież... I pozostaniesz w
jasnym świecie... Jest coś, co mrokom się opiera. Jest pamięć... A ona nie
umiera... "*❤️*"
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Już sierpniowe światełko Kochani...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️•✿•Tak wiele wspomnień… wiele wrażeń… W swojej wędrówce
zamknął czas Wciąż do nich wraca myśl uparta Choć Cię już nie ma z nami
żyjesz w nas.•✿•❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tak szybko mijają młode lata. Potem się tylko o nich śni i myślami do nich
wraca. Zabłysną wówczas w oczach łzy i serce będzie łkało . Tak bardzo do
tych pięknych dni powrócić by się chciało.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Przemijamy, jak te chwile... odlatujemy, jak motyle... do krainy wiecznego
snu... Kochani, bądźcie Tam szczęśliwi...
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
((*))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
((❤️))Na zawsze w naszych sercach i pamięci..... Światełko Pamięci,
spoczywaj w pokoju kochani ((❤️))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
[❤️] Jasne Światełko Pamięci ☀️☀️ [❤️]
Odpoczywajcie w Pokoju
☘️☀️☘️☀️☘️☀️☘️☀️☘️☀️☘️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️☀❤️ Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek i żal, a wspomnień
nikt nam nie odbierze Spoczywajcie w pokoju, zostawiam Ci modlitwę i
światełko prosto do Nieba ... ❤️☀❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.