Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość jest
nieśmiertelna[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Niegasnące Światełka Pamięci Kochani Za Wczoraj I Za Dzisiaj
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tak daleko,nie widzimy Was choć pragniemy ujrzeć. Spada jedna łza,
potem druga i trzecia a nasze dusze ogarnia pustka i smutek - czemu Was nie ma
blisko tutaj Ukochani????
S. ŚP. TOMASZA CHLIPAŁY(*) • Spoczywajcie W Pokoju •
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was ....Śpijcie spokojnie....
Zgłoś SPAM
rodzice Justynki Cuber
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg
nas złączy."...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Niegasnące Światełko Pamięci (*)
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
...Osuszcie nam łzę co się skryła w cieniu rzęs i zastygła
milczeniem.Spójrzcie-odeszła już zima,ptaszki śpiewają,drzewa się
zielenią,a nam smutno,bo Was z nami nie ma...(♥♥)
Zgłoś SPAM
Monika Churska
...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołka Natalki***
Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak
szybko się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia.
Odpoczywajcie w pokoju.[[**]]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
♥
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
w zadumie i modlitwie[*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Czas wszystko zabierze,bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego co
w sercu zostanie..[*]..
Zgłoś SPAM
Rodzice s.p. Przemysław Liszka
ŚWIATEŁKO NASZE DLA CIEBIE ANIOŁKU NA DZIŚ I NA SOBOTĘ
*♥♥*
Nawet gdy oczy
Ciebie nie mogą zobaczyć
serce widzi Ciebie
oczami miłości,,,
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.