***Nie sposób wyrazić słowami uczuć,które narastają w nas wraz z czasem
upływającym od Waszego odejścia.Rozdarcie pomiędzy dwa światy,wzmagająca
się tęsknota,bezsilność i brak nadziei ... :"(***
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe ukojenie płynie
z kochającego serca. [ Theodor Fontane ]
Zgłoś SPAM
S. śp. Tomasza Chlipały (*)
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI(*)
Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych.
Ale nikt nie może zastąpić pustki,
którą po sobie zostawiają gdy odchodzą….
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
......Jeden Człowiek .......Jedna Dusza ......A morze łez i bezkresne
cierpienie................ Modlitwa i Światełko Pamięci(*) (*)(*)(*) POKÓJ
TWOJEJ DUSZY ((**))((**))((**))
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..Wciąż Jesteście z nami i nie będzie inaczej,bo nie ma prawa!Póki tu
jesteśmy nie przeszkodzi w tym nic,bo nie ma takiej siły,która złamie naszej
miłości i pamięci szyfr!♥♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
Marta Dembińska
Pamiętamy [*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was.....Odpoczywajcie....
Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest
własne serce gdy cichutko woła ... "wróćcie....[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Są chwile, które w pamięci zostają, chociaż czas mija one nie mijają. [*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Zbyt krótko! Zbyt szybko! Zbyt mało! Pozostały Wspomnienia..Marzenia..
Sny..Żal..Łzy... Pustka... I pamięć tamtych dni...╬♥╬
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
♥♥♥NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH-♥♥♥ŚWIATEŁO I MODLITWE
ZOSTAWIAM....ŚPIJCIE SPOKOJNIE
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie zważaj Panie na to, że ktoś krzyczy, wszak mamy prawo, smutne prawo, do
łez, rozpaczy i goryczy...wiesz przecież jak się trudno rozstać, wiesz
przecież jaka ciężka droga....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.