Masz Naszego aniołka u was zajmij się Nim tak ,żeby czuł że ma mamusie
która go bardzo kocha ..Pomimo tylu lat nie byłoby dnia żebym o Tobie nie
pomyślała .. :*:*Kocham Cię :"( .Czuwajcie nad Nami !
Zgłoś SPAM
Paulinko dzisiaj jest 14 rok jak odeszłaś do Aniołków :"(*..
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
PAMIĘTAMY!!!!!!
Zgłoś SPAM
żona i mama
Póki żyjemy i śnimy w naszych sercach Was chronimy....wspomnienia nie
pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę,lecz wciąż jest w
nas smutek i tęsknota...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
"Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą. Zostaniesz w naszych sercach
najbliższą osobą."
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Mietku..Paulinko..moja pamięć..światełko i modlitwa...[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
światełko dla Was Aniołki.....(*)
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Z naszych twarzy bije smutek,pokora i ból.Tylko jedna łza,co z losu kpi stoi w
miejscu.Myśli krążą,wkręcając się w mózg,a w krtani uwiązł stłumiony
krzyk:Jak bez Was funkcjonować normalnie?..Jak?(♥♥
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Was Aniołki...
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Na równi z żebrakiem nasze marzenia, on prosi o wsparcie, a my o wspomnienia,
bo tylko one nam pozostały, bo pragniemy i chcemy pamiętać wszystko i
wszędzie, bo BYŁAŚ, JESTEŚ I BĘDZIESZ....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Na równi z żebrakiem nasze marzenia, on prosi o wsparcie, a my o wspomnienia,
bo tylko one nam pozostały, bo pragniemy i chcemy pamiętać wszystko i
wszędzie, bo BYŁEŚ, JESTEŚ I BĘDZIESZ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie Śpij spokojnie....Niech Dobry Bóg zawsze
Cię za rękę trzyma Odpoczywaj w pokoju Paulinko
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie Śpij spokojnie....Niech Dobry Bóg zawsze
Cię za rękę trzyma Odpoczywaj w pokoju Mieczysławie
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Nie tracimy tych, których kochamy,
bo możemy ich kochać w Tym, którego nie traci się nigdy." Śpijcie w
spokoju.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Światełko Pamięci(*)(*)(*)
(*)(*)Pokój Twej Duszy(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.