Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy -D. Alighieri. Zapalam
światełko na niedzielę i na poniedziałek. Niech zawsze świeci.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy. Światełko na niedzielę (**)(**)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Niedzielne promyki dla Aniołków...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo do przeszłości, w której nam jaśniał cały świat, bo
pamiętamy, że czas z Wami Aniołki to najpiękniejszy życia czas...
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Swiatelko naszej pamieci dla WAS KOCHANI.
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Paulinko,Mietku,dobranoc Kochani,do jutra...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem.." Światełko
do nieba kochane aniołki :*:*
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Jeszcze wczoraj razem...dziś samotni...tyle wspomnień,spraw
niedokończonych,twarz łzami zalana,w sercu ból nie do opisania...dlaczego
odeszliście???przecież to nie była pora na Was...
Zgłoś SPAM
mama wiktorka(*)ŚWIATEŁKA(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani A
Mietku..Paulinko pamiętam..♥♥..[*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
„Tam gdzie jest wielka miłość, tam zawsze zdarzają się cuda” – Willa
Cather
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
[*][*][*] żadne słowa nie wyrażą bólu ani nie ukoją go. Czasem lepiej po
prostu milczeć.
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Promyczki do nieba Aniołki...
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
MIECZYSŁAWIE * PAULINKO*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć... Sobotnio-Niedzielne Światełko i modlitwa dla
Was...Odpoczywajcie w pokoju.....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Śmierć przychodzi nie pytając,czy może, zabiera tych, których tak
bardzo kochamy,a potem pustka i serce krzyczy: dlaczego Boże??Światełko dla
Ciebie Paulinko...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Śmierć przychodzi nie pytając,czy może, zabiera tych, których tak
bardzo kochamy,a potem pustka i serce krzyczy: dlaczego Boże??Światełko dla
Ciebie...
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..Tęsknota maskę żalu przywdziała,życie kolejnymi ciosami nam drogę
znaczy,tylko krzyk naszych serc łamie tą ciszę.Spijcie w spokoju nasze
Aniołki kochane.Pamiętam (♥♥)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.