Wspomnienia o Tych co byli i tak boleśnie odeszli...nadal są w naszych
sercach,naszych snach,nadal Ich obecność czujemy...tylko Ich dotknąć nie
możemy.....Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama wiktorka(♥)Światełko Pamięci Niech Zawsze Płonie(♥)Aniołeczki Nasze(♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Niech Bóg swoją miłością otoczy Cię na wieki.
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W naszych krwawiących sercach pamięć o Was się kryje, Wasz obraz, głos,
uśmiech, Wy cali...wciąż trwacie i wciąż żyjecie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy (**)(**)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba..:*:*
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
✿Tysiące światełek i promieni słońca niech świecą dla Was bez
końca.✿
Zgłoś SPAM
mama Emilka
((*))
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Smutno bez Was Aniołki...
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
(**) Pamiętamy (**)(**)
Zgłoś SPAM
żona i mama
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i
cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
...Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, Jedyną pociechą jest cisza i
pamięć... Oszczędźmy im cierni pytań i rad, Bo oni są mrokiem okryci w
środku dnia, i Wciąż wpatrzeni w bliznę ziemi nad grobem..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
„Modlitwy idą i wracają – nie ma nie wysłuchanej” C. K. Norwid.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Kiedy zmrok zapada i gwiazdy świecą...wszystkie me myśli do Nieba
lecą...Zamykam oczy i uciekam w nieznane...Tam gdzie nasze Aniołki
ukochane...[*] ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.