Wiemy, że nie będzie już inaczej....deszcz odzwierciedleniem naszych dusz,
burza jak odbicie w lustrze jest buntem przeciw temu, co nas spotkało...a
słońca by łzy osuszyć niestety zbyt mało...
Zgłoś SPAM
żona i mama
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwano - to co było skarbem na zawsze zabrano...
Trudno to zrozumieć,czarna rozpacz miota, spokój już odpłynął...została
tęsknota.[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(*
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
(♥)
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Minęło szczęście,nie przeszło cierpienie,a pozostało tylko
wspomnienie.....
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Pamiętam Aniołki...
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) PAULINCE I MIECZYSŁAWOWI (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
*♥*♥*NASZA PAMIĘĆ I MODLITWA*♥*♥*
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
W naszych krwawiących sercach pamięć o Was się kryje, Wasz obraz, głos,
uśmiech, Wy cali...wciąż trwacie i wciąż żyjecie....(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dlaczego? Nigdy nie zrozumiemy. Dlaczego? Pojąć tego niestety nie umiemy.
Dlaczego? To bardzo trudne pytanie. Dlaczego? Tylko Bóg odpowie na nie....
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Swiatelko pamieci wraz z modlitwa.
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Kochani..Choć tak daleko dziś jesteście od nas-wciąż blisko i żadna chwila
nie chce odejść w zapomnienie i nie odejdzie..Pamiętam w codziennej
modlitwie..(♥♥)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.