zapalam moje światełko pamięci dla Pana, Panie Mieczysławie i dla Paulinki
od dzisiaj do dnia 27.05.2013r. z powodu mojego wyjazdu.Niech to światełko
świeci i nigdy nie gaśnie.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Śpijcie spokojnie...Jesteście już szczęśliwi i wolni. A nam zostaje
ból, cierpienie i wieczna rozpacz za straconym życiem.... [*]....
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
Światełko pamięci niech na zawsze świeci (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was .Odpoczywajcie w spokoju ....Niech Dobry Bóg
zawsze Was za rękę trzyma....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Stoję w oknie patrząc w dal, dni minionych tak mi zal, odpłynęły we śnie
jak cienie.....a pozostało tylko piękne wspomnienie ....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama aniołka Fabianka
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...
Zgłoś SPAM
mama Emilka
((*))
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Paulinko,Mietku,Wy już tam.My tu jeszcze na chwilę....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba..:*:*
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Czym jest życie? Jednym westchnieniem,krótką chwilą,ścieżką której
koniec prędzej widać niż się spodziewamy,tak kruche,tak nietrwałe.Kończy
się i nic po sobie nie zostawia,tylko łzy bliskich... :(
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥ ♥
()...()
[_][_]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
"My nie umieramy nigdy (...) Umiera tylko czas. Przeklęty czas (...) Kiedy
kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak
deszcz lub wiatr."
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Są rany, których nie zagoi nawet czas.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z DAREM MODLITWY (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, Wspomnienia nie pozwalają
nigdy zapomnieć. Światełko i modlitwa dla Wasa...Śpijcie spokojnie....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.