BYŁEŚ -- JESTEŚ ---BĘDZIESZ ZAWSZE W NASZYCH SERCACH ....... NIECH BÓG MA
CIĘ W SWOJEJ OPIECE [*] MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
♥[*]♥[*]♥♥[*]♥[*]♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W sercach trwajcie, przy nas bądżcie na zawsze...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
*** ŚWIATEŁKA MOJEJ PAMIĘCI DLA WAS KOCHANI (*)(*)(*) ***
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
Swiatelko Pamieci [*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Śmierć bolesny cios zadaje....kończy się życie,kończy się świat...tylko
pustka,tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wieczny ślad.....
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Paulinko świętuj swoje imieninki z wszystkimi Aniołkami ..:*:*tysiące
światełek do nieba ..:(* Nam bardzo Was brakuje ! Jesteście najważniejsi dla
Nas.:"(
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Na zawsze w naszych sercach Aniołki kochane...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba..:*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
„Bóg widzi śmieć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako
bramę”
Walter Flex
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Człowiek umiera naprawdę dopiero wtedy kiedy wszyscy o nim zapomną.Wy Kochani
ciągle żyjecie w naszych sercach i pamięci i żyć będziecie
zawsze.Światełko i modlitwę zostawiam
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Wiktorka
*** NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA DLA WAS KOCHANI ***
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.