KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373983
Zapalone ponad rok temu
mama Emilka Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
Do końca dni w naszej pamięci... [*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż..Życie tak krótkie, a takie mokre.. Mokre od łez... Od łez smutku.. żalu.. tęsknoty...[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć :*:*..Światełko pamięci !:"( ..Smutno ..Naszemu malutkiemu aniołkowi wysyłamy tysiące światełek do Nieba :"( .Jest taki ból ...!Ciężki dzień Aniołki ..kocham Was !
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Przesyłam światełko pamięci wraz z modlitwą.{*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
„Istniejemy póki ktoś o nas pamięta.” - Carlos Ruiz Zafón .światełko zapalam - niech zawsze świeci.
Zgłoś SPAM
HALINA
Dlacze­go oni odeszy­li tak szybko bez.... pożegnania a ty jes­teś dziś...sama i tej miłości tak bardzo brak...ŚWIATEŁKA DO WIECZNOŚCI (**)
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Byliście,Jesteście i Będziecie - najukochańsi,najważniejsi,niezastąpieni i jedyni - tak bardzo Was brak.....
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Moja pamięć..światełko i modlitwa...śpijcie spokojnie..Mietku..Paulinko..[*]
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) PAULINCE I MIECZYSŁAWOWI (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥* ♥* „Bez Ciebie jak bez uśmiechu niebo pochmurnieje słońce wstaje tak wolno przeciera oczy zaspanymi dłońmi dzień - szeptem modlę się do uśpionego nieba”
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
♥♥♥....Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie dbamy... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Kochani,pamiętam,codziennie...bardzo smutno pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Modlitwy szept i światełka blask na znak mojej nieustannej pamięci.Bądźcie szczęśliwi w Raju..
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..:"(
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Niech leci do Was ciepłe światełko,niech świeci i grzeje przyjemnie jak letnie słoneczko,niech Was obejmie swym promykiem i przytuli od nas serdecznie ♥¸.·*¨)
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1773   1774   1775   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012