Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż..Życie tak krótkie, a
takie mokre.. Mokre od łez... Od łez smutku.. żalu.. tęsknoty...[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć :*:*..Światełko pamięci !:"( ..Smutno ..Naszemu
malutkiemu aniołkowi wysyłamy tysiące światełek do Nieba :"( .Jest
taki ból ...!Ciężki dzień Aniołki ..kocham Was !
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Przesyłam światełko pamięci wraz z modlitwą.{*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
„Istniejemy póki ktoś o nas pamięta.” - Carlos Ruiz Zafón .światełko
zapalam - niech zawsze świeci.
Zgłoś SPAM
HALINA
Dlaczego oni odeszyli tak szybko
bez....
pożegnania
a ty
jesteś dziś...sama
i tej miłości tak bardzo
brak...ŚWIATEŁKA DO WIECZNOŚCI (**)
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Byliście,Jesteście i Będziecie - najukochańsi,najważniejsi,niezastąpieni i
jedyni - tak bardzo Was brak.....
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Moja pamięć..światełko i modlitwa...śpijcie
spokojnie..Mietku..Paulinko..[*]
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) PAULINCE I MIECZYSŁAWOWI (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥* ♥*
„Bez Ciebie jak
bez uśmiechu
niebo pochmurnieje
słońce
wstaje tak wolno
przeciera oczy
zaspanymi dłońmi
dzień -
szeptem
modlę się do uśpionego nieba”
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
♥♥♥....Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak
troskliwie dbamy... ♥♥♥
Modlitwy szept i światełka blask na znak mojej nieustannej pamięci.Bądźcie
szczęśliwi w Raju..
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..:"(
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Niech leci do Was ciepłe światełko,niech świeci i grzeje przyjemnie jak
letnie słoneczko,niech Was obejmie swym promykiem i przytuli od nas serdecznie
♥¸.·*¨)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.