Pamięć to skarb człowieka... Dni nie zawsze są łaskawe... Wszystko płynie
jak rzeka...Zostaniesz w pamięci na zawsze...Światełko i modlitwa dla Was
Kochani....
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Nad grobem bliskich nam osób Odżyją wspomnienia, obraz ich życia powróci
Obraz..którego zapomnieć nie sposób Obraz..który nas cieszył..a dzisiaj
smuci..za wszystkie dni kiedy mnie nie było..(*)(*)..
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥* ♥*
Zgłoś SPAM
mama Emilka
światełko dla Was....(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć .. :*:*Tatusiu w tym dniu jest nam smutno :"(*
Byłeś jesteś i będziesz najwspanialszym ,niezastąpionym Tatusiem !
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŚWIATEŁKO DO NIEBA (*)(*)(*)(*)I MOJA CICHA MODLITWA
…BĄDZ SZCZĘŚLIWY U BOKU PANA....…
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć
A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie..."
John Ronald Reuel Tolkien
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Ci co odchodzą wciąż z nami są, czujesz Ich moc, gdy jest żle, więc gdy
rozmawiasz to......Oni cię widzą, Oni są.....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Was ,Kochani,w smutną niedzielę....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Płomyczek pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Ci ,których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość,to
nieśmiertelność". [*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Pełne ciepła i pamięci niedzielne światełko ...[*]
Zgłoś SPAM
HALINA
Ci co odchodzą wciąż z nami są,
choć żyją sobie obok nas......((**))
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Na zawsze w naszych sercach...
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
światełko na niedzielę zapalam , zostawiam modlitwę
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.