Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak
szybko się zmienia ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia i nasza
miłość [*][*]
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
w smutną środę ,Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
zapalam światełka, zostawiam modlitwę dla Was kochani
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Najjaśniejsze światełko ....
Zgłoś SPAM
HALINA
Pamięć nie umiera. Wspomnienia wywołują łzy...(**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Bóg sam wybrał czas."
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Zawsze pamietam i modle sie(*)(*)(*)(*)(*).
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Spieszmy się kochać ludzi......
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p.Przemysław Liszka
ANIOŁKU DLA CIEBIE (*) Życie przeżyję błagając KIEDY SPEŁNIĄ SIĘ
MOJE MARZENIA... KIEDY WYJDĘ Z KRAINY CIENIA WTEDY WSZYSTKO SIĘ ZMIENI W BARWY
LATA, JESIENI... A JA W TWYCH RAMIONACH NA ZAWSZE BĘ
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcieliśmy by chwila szczęścia zawsze trwała, ale godzina rozstania ją
przerwała...teraz innego wyboru nie mamy...i tylko tęsknota nam pomaga z
życiem się zmagać...czekanie na spotkanie tak boli..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Smutno ..:"(
Zgłoś SPAM
mama Emilka
இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
; Pamiec jest drozsza od slow;... swiatelko pamieci KOCHANI.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci. Na zawsze w
naszych sercach.Światełko i modlitwa dla Was...
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Łza za zmarłymi wyparowuje, kwiat na grobie więdnie, modlitwa natomiast
dociera do serca Najwyższego. Św. Augustyn.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.