JESTEŚMY zawsze przy Tobie Aniołku Kochany* „Noc za nocą, Dzień za
dniem, Idę w świat by znów zobaczyć cię. Czy to burza, czy to deszcz.
W ciąż przed siebie idę, W lato czy w zimę Tak bardz
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Serce pamieta...((*))
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
Pamięć nigdy nie umiera [*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Tak szybko odeszliście, a tak wiele mieliście przed sobą... To nie do
zrozumienia i nie do udźwignięcia dla tych, co po Was płaczą...[*][*]
Zgłoś SPAM
Zofia Jaciuk .zona Stefana i mama Ani Judy Jaciuk
Dla pana Mieczysława i córci Paulinki niech świeci na całą wieczność
światłość .Śpijcie i śnijcie .
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
HALINA
Brakuje zawsze tych najbardziej potrzebnych ludzi, odchodzą dalej zostawiając
nam garście wspomnień i tylko już przeszłość, i wielką pustkę po sobie i
puste miejsce za rogiem z rozlanym smutkiem(**)
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Przychodzi taki dzień, w którym już nie ma pytań, nie ma zaciskania powiek,
są tylko wspomnienia, i jedno marzenie..żeby chociaż raz jedyny Was
zobaczyć...{*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Zabłysłeś jak słońce
jak promienie złote,
odszedłeś
by zostawić ból,łzy i tęsknotę...
[*][*][*][*][*]
Modlitwa i światełko Pamięci
Niech Bóg swoją miłością otoczy Cię na wieki[*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Niech Wasz świat... będzie pełen szczęścia i miłości... śpijcie
spokojnie [*].
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Światełko i
modlitwa dla Was...Odpoczywajcie w pokoju
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Na zawsze w naszych sercach...*♡**♡**♡**♡*
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na kilka dni dla Was.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"(
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.:"( ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.