Tych których opłakujemy,
Nie są nieobecni.
Lecz tylko niewidoczni
Ich oczy promieniejące chwałą,
odbijają się w naszych oczach pełnych łez.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Palą się znicze... Przypominają, Że ktoś odchodzi, Inni zostają.
Pośród cmentarzy Cichych uliczek Jak wierna pamięć - Palą się
znicze...❤️ Światełko i modlitwa dla Ciebie kochani .❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nikt nie umiera tak na śmierć, po każdym z nas coś pozostaje...grono
przyjaciół, trochę zdjęć... kwiaty, zniczy blask na twarzach grymas bólu
to świadczy, że żyjemy wciąż choć z innej strony muru...
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Takie ciche, ciche święto, Rozjarzone świeczkami,
Dzień, w którym serce pozdrawia, Pamięta Tych, co rozstali się z nami.
Najjaśniejsze światełko i modlitwa dla Was kochani.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
W dniu zadumy i nostalgii pamiętamy o Tych, którzy odeszli .Nie Oni nie
odeszli. Oni są wśród nas głęboko schowani, w naszych sercach. Światełko
Pamięci Kochani ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W Dniu Waszego święta Kochani nasze smutne światełko pamięci (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Smutne Listopadowe Światełka Pamięci Paulinko, Mieczysławie.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
1 LISTOPADA „Dla Tych, Którzy odeszli w nieznany świat,Płomienie świeczek
kołysze wiatr.
Dla Nich kwiaty…”,nasze ciche westchnienia,smutne wspomnienia, modlitwy i
PAMIĘĆ ❤️
☀️☀️
Zgłoś SPAM
tata Dawida
W ten dzień, w dzień Wszystkich świętych, zapalam światełko pamięci
otulone moją modlitwą,..
Odpoczywajcie w pokoju...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Zapalam znicz światełko nadziei. Zapalam znicz , dla Tych co już zasnęli.
Jest czas ciszy.Jest czas smutku. Jest czas wdzięcznych wspomnień.
Odeszliście. 1 LISTOPADA DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Kwitną zniczami ciemne chodniki. Jesienne kwiaty, błędne ogniki palą
się znicze. Dziesiątki, setki, tysiące zniczy... Nikt ich nie zliczy..Ode
mnie najjaśniejsze światełko w tym wyjątkowym dniu.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
Zapłonęły cmentarze lampkami miłości,♨️
Dla Tych ,co odeszli do Krainy♨️ Wieczności♨️.
♨️
Niech Bóg otuli Wasze Dusze miłością i światłością
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wiatr strąca z drzew ostatnie liście na rzędy mogił, w gałęziach śpiewa
tym, co odeszli i śpią w spokoju...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Światełko i modlitwa na ten czas zadumy, na to ciche święto.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek i żal, a wspomnień
nikt nam nie odbierze Spoczywaj w pokoju.Zostawiam najjaśniejsze światełko i
modlitwę ... ❤️☀❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.