KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373350
Zapalone ponad rok temu
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ten smutny czas zadumy pamiętam o Was Kochani..
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tych których opłakujemy, Nie są nieobecni. Lecz tylko niewidoczni Ich oczy promieniejące chwałą, odbijają się w naszych oczach pełnych łez.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Palą się znicze... Przypominają, Że ktoś odchodzi, Inni zostają. Pośród cmentarzy Cichych uliczek Jak wierna pamięć - Palą się znicze...❤️ Światełko i modlitwa dla Ciebie kochani .❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nikt nie umiera tak na śmierć, po każdym z nas coś pozostaje...grono przyjaciół, trochę zdjęć... kwiaty, zniczy blask na twarzach grymas bólu to świadczy, że żyjemy wciąż choć z innej strony muru...
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Takie ciche, ciche święto, Rozjarzone świeczkami, Dzień, w którym serce pozdrawia, Pamięta Tych, co rozstali się z nami. Najjaśniejsze światełko i modlitwa dla Was kochani.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
W dniu zadumy i nostalgii pamiętamy o Tych, którzy odeszli .Nie Oni nie odeszli. Oni są wśród nas głęboko schowani, w naszych sercach. Światełko Pamięci Kochani ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W Dniu Waszego święta Kochani nasze smutne światełko pamięci (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Smutne Listopadowe Światełka Pamięci Paulinko, Mieczysławie.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
1 LISTOPADA „Dla Tych, Którzy odeszli w nieznany świat,Płomienie świeczek kołysze wiatr. Dla Nich kwiaty…”,nasze ciche westchnienia,smutne wspomnienia, modlitwy i PAMIĘĆ ❤️ ☀️☀️
Zgłoś SPAM
tata Dawida
W ten dzień, w dzień Wszystkich świętych, zapalam światełko pamięci otulone moją modlitwą,.. Odpoczywajcie w pokoju...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Zapalam znicz światełko nadziei. Zapalam znicz , dla Tych co już zasnęli. Jest czas ciszy.Jest czas smutku. Jest czas wdzięcznych wspomnień. Odeszliście. 1 LISTOPADA DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Kwitną zniczami ciemne chodniki. Jesienne kwiaty, błędne ogniki palą się znicze. Dziesiątki, setki, tysiące zniczy... Nikt ich nie zliczy..Ode mnie najjaśniejsze światełko w tym wyjątkowym dniu.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
Zapłonęły cmentarze lampkami miłości,♨️ Dla Tych ,co odeszli do Krainy♨️ Wieczności♨️. ♨️ Niech Bóg otuli Wasze Dusze miłością i światłością
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wiatr strąca z drzew ostatnie liście na rzędy mogił, w gałęziach śpiewa tym, co odeszli i śpią w spokoju...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Światełko i modlitwa na ten czas zadumy, na to ciche święto.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek i żal, a wspomnień nikt nam nie odbierze Spoczywaj w pokoju.Zostawiam najjaśniejsze światełko i modlitwę ... ❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   169   170   171   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012