..Wszyscy Ci których dotknie Miłość, stają się nieśmiertelni, żyją w
sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.... Modlitwa i światełko
Pamięci [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
MAMA śp ŁUKASZA MŁOT
Promyczkiem księżyca
zapalam światełko,
powiewem wiatru
przesyłam modlitwę,
a Ty Boży Aniele
odpoczywaj
w Rajskich Ogrodach
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek,a wspomnień nikt nam nie odbierze.
Zawsze będą z nami. Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Panie Mieczysławie i Paulinko tyle po Was kochani zostało na zawsze pamięci w
sercach bliskich ,jesteście skarbami tutaj .Światełko pamięci dla Was...
Zgłoś SPAM
HALINA
Wy,już spokojni,odpoczywacie u boku Pana.My,mamy trudne tu zadanie- żyć nam
ciężko,bo wracają tamte chwile, w których grozy jest tak wiele i miłości
tyle.Śpijcie spokojnie. (*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Łzy nie są oznaką naszej słabości ,ale dowodem na to ,że nasze serce
nie wyschło"..aniołeczki nasza pamięć :"(!
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
PAMIĘTAM {*}{*}
Zgłoś SPAM
żona i mama
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.:"( ♥
Zgłoś SPAM
Mama Magdy
Dziękuję Pani Elu za piekną pamięć... tak smutno każdego dnia a pamięć
tak boli....
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ;(
Wspomnienia pielęgnuję,
każdą zapisaną chwilę,
bo to jedyny skarb,
jaki po nich został.
*...( ♥ )......( ♥ ).......( ♥ )...*
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Zapalam światełko ku pamięci...na wieczność {*}{*}
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥*Dobranoc Aniołki♥*
...wypowiem Twoje imię przez sen
choć wszystko jest już inne, jesteś częścią mnie ...”
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko naszej pamięci dla Was KOCHANI.
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Serce tęskni ,dusza szlocha a droga do Was daleka .Światełko i pamięć dla
Was Aniołki ...
Zgłoś SPAM
żona i mama
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni
twarzy,nic już nie będzie takie jak było... [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Szczęście, radość, uwielbienie - jedna chwila to rozprasza - tylko to, co w
sercach płonie wiecznym jest - to pamięć i miłość nasza....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.