Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!!..Jaśniutkie światełka kochani za te wszystkie dni :*:* Kochamy
..!
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Chcę abyście o nas pamiętali i nadal kochali .Światełko dla Was kochani ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
OTWÓRZMY W PAMIĘCI TE PIĘKNE DNI...GDY ONI Z NAMI PRZEZ ŻYCIE
SZLI..ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...
Zgłoś SPAM
mama śp .Łukasza Młot
Patrzę na swoje w lustrze odbicie odmykam pamięci wrota
co ci jest moje życie?
To tylko tęsknota.?!!!!!!!!!!!
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł,siostra Sebastiana Smoczyńskiego.córka Grażyny Smoczyńskiej
Zgłoś SPAM
JOLA-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) WIECZNE ŚWIATEŁKA WASZEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Mijają dni, tygodnie, lata,ból, miłość, tęsknota, pamięć wciąż trwa
...Promyczek dla Ciebie i moja pamięć w modlitwie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Bez nadziei, bez szans. Każdy dzień i noc to za Tobą tęsknota Każda myśl i
słowa otwiera niebios wrota… Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok
łez dni pochłania cisza... myśli ogarnia płacz..
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie światełko dla Was...odpoczywajcie w ciszy.........
Zgłoś SPAM
przyjaciółka Daniela Kołakowskiego pamiętajmy.com
rzeczywistość
wydaje się snem.. a
jedyną nadzieję
daje wiara w to, że
to wszystko ma
jakiś sens..
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
[[]][[]][[]] ŚWIATEŁKA PAMIĘCI...[[]][[]][[]]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Ewelina Musioł
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Smutne niedzielne światełko.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Brakuje słów, brakuje sił, nie brakuje tylko łez i bólu....KOCHANI.....
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
W smutną niedzielę,Kochani...kolejny drugi okrutny,Mietku,pamiętamy....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.