Myśli do Was płyną, serce rwie się jak ptak...czy wiecie Kochani jak bardzo
nam Was brak???
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie ma w dnia byśmy o Tobie nie myśleli nie tęsknili.Wszystko się zmienia
zupełna pustka,wieczna cisza.Twarz w dłoniach ukryta,łzy ciekną po
ręce,przez dłonie... A tu trzeba żyć dzień za dniem...[*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Nasze życie jak na polu kwiat,wiatr go muśnie i ginie po nim ślad.Modlitwa i
jaśniutkie światełko pamięci dla Was Aniołki....(**)
Zgłoś SPAM
mama...śp.Łukasza Młot.kupamięci .pl
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...
O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE...
I CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...
TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE...
(*) *** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *** (*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
EWELINA MUSIOŁ
♥ niedzielne światełko i modlitwę zostawiam ♥
Zgłoś SPAM
żona i mama
Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje. Serce
ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne zapomnieć nie pozwala...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**).(**).(**).
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!!..:*:* Kochamy ,tęsknimy,pamiętamy ...:"(!
Zgłoś SPAM
HALINA
Po twarzy płynie tak powoli...gorzka łza smutku, samotności..to ona pokazuje,
jak bardzo boli...(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Wspomnienia są piękne ,wspominać warto tych co już poszli do nieba
.Światełko dla Was kochani na dziś ...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Bo cóż warte życie bez Ciebie... Cóż warty piękny, jasny dzień... Gdy
niema Ciebie Tamto zdaje się być snem... Odeszła radość, nic już nie
cieszy..Nikt nie zastąpi Ciebie...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko naszej pamięci dla Was KOCHANI....
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
()...()
[_][_]^♥ (*)♥ ^
oddycham - Twoim oddechem
uśmiecham się - Twoim uśmiechem
patrzę- Twoim wzrokiem na
świat ,,,
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ...:*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ofiaruję Ci Boże mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i składam
ducha mego w ręce Twoje.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.