Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochani...!!..:*:*
Kochamy ,tęsknimy,pamiętamy ...:"
Czwartkowe światełko .
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)lat 18
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie chcę mówić żegnaj nikt nie lubi tego słowa zwłaszcza my - może po
prostu nie powiem nic tylko uśmiech krzyżyk na czole i otarta nadzieją
łza
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŚMIERĆ TO SŁOWO, KTÓRE BOLESNY CIOS ZADAJE...KOŃCZY SIĘ ŻYCIE...KOŃCZY
SIĘ ŚWIAT... TYLKO ŻAL W DUSZY ZOSTAJE...A W SERCU WIECZNY ŚLAD...MODLITWA I
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH BÓG MA CIĘ W OPIECE [★]
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
♥ Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą...
Są rany, które się nigdy nie zabliźnią...
Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...♥
Zgłoś SPAM
żona i mama
Tęsknota ,ból,cierpienie ,pamięć , wspomnienie... Nie znają czasu
pozostają na zawsze... Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był czas to nie była pora ...aniołeczki nasza Pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
ONI WIEDZĄ, że pamięć została,
oni czuwają, gdy przyjdzie cień,
lecz się jeszcze spotkacie,
nadejdzie taki dzień...(*)(*)(*)...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Dla was kochani Światełko pełne miłości ...:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tylko nadzieja jest tym, co chroni nas przed zupełnym zwątpieniem .. wciąż
jest w każdym z nas. Najjaśniejsze światełka niech płoną do samego nieba
za wszystkie dni kiedy mnie nie było [*] [*]
Dziś wszystko złe i nic nie warte, zniknęła tarcza, która chroniła....nie
można sprawić by było inaczej...Kochani...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Przysyłaj Panie częściej naszych Aniołów osobistych,niech chociaż takie
mamy Stamtąd nie napisane listy -.myślę,że wiesz jak boli serce każdej
osieroconej matki.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak bardzo brakuje mam Waszej mądrości,Waszej bliskości.Tak bardzo
potrzebujemy Waszych dobrych rad,Waszych ciepłych słów.Tak bardzo
chcielibyśmy zobaczyć znów Wasze jasne uśmiechy,Wasze kochane oczy
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Śliczne światełko niech leci do samego nieba dla Was Aniołki ...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Żyjemy, ale nic nie jest tak jak przedtem, już nie jesteśmy tacy
sami;....... swiatełko dla Was KOCHANI.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.