❤️*❤️ "Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się
płaci" W. Szymborska. Dziękuję bardzo za pamięć o moim mężu.
Zostawiam modlitwę i światełko.❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Zimowy dzień rozświetlony milionami lampek. Zapalonych,by nie odeszli z
pamięci. Ci którym słońce przestało świecić. I wieczna noc nad Nimi
zapadła. Co Ich nam na zawsze ukradła.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
"❤️☼❤️ Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież.I pozostaniesz w
jasnym świecie.Jest coś, co mrokom się opiera. Jest pamięć.A ona nie
umiera.Światełko i modlitwa dla Was na trzy dni❤️☼❤️."
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
"❤️☼❤️ Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież.I pozostaniesz w
jasnym świecie.Jest coś, co mrokom się opiera. Jest pamięć.A ona nie
umiera.Światełko i modlitwa dla Was na trzy dni❤️☼❤️."
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Zapalmy znicze, za tych których zabrał Bóg.
Pomódlmy się za nich, by dostąpili zbawienia.
Pomódlmy się za dusze, które błądzą.
By mogli się skąpać w jasnym blasku chwały.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
☘ ❤️ ☘ Smutek i tęsknota… Pustka mnie otacza… W serce żal się
wlewa… Bólem i cierpieniem zapalam znicz… Znicz Wiecznej Pamięci i
zostawiam modlitwę. ☘ ❤️ ☘
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
((**))
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
☘️❤️☘️ Jesteś tam,gdzie słońce wschodzi.Jesteś tam,gdzie wolniej
płynie czas... Jesteś tam,gdzie szczęściu nic nie grozi. Bądźcie
szczęśliwi . Zostawiam światełko i modlitwę .☘️❤️☘️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Lecz nie ma co kryć.
Musimy umieć dalej żyć.
Bardzo nam Was brakuje.
Każdy w swoim sercu Was opłakuje.
SPOCZYWAJCIE W POKOJU. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️☀❤️ Daj nam wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować
przyjaciół, że gdziekolwiek są, dobrze im jest, bo są z nami, choć w innej
postaci.Światełko i modlitwa dla Was. ❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
✿❤️✿ Zapalam znicz i patrzę Jak rozpala się płomień, A razem z tym
płomykiem Przychodzą setki wspomnień… Spoczywaj w wiecznej
szczęśliwości.✿❤️✿
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Święci to nie tylko Ci którzy odeszli do Domu Pana.
Wiele z nich żyje wśród nas.
Pomagają nam wspierają
Czasem prześlą promienny uśmiech.
Pomogą w potrzebie.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
To smutne, kiedy osoby, które dają ci najlepsze wspomnienia, stają się
jednym z nich...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.