Straciliśmy Was choć tak bardzo kochaliśmy...stoimy przy grobie, napisów nie
widzimy, dziwna mgła na oczach...czy Tam na górze Jesteście szczęśliwi???
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱NIECH TWOJEGO SPOKOJU ANIOŁOWIE
STRZEGĄ...SPOTKAMY SIĘ Z TOBĄ NA WIECZNOŚCI BRZEGU ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱NIECH TWOJEGO SPOKOJU ANIOŁOWIE
STRZEGĄ...SPOTKAMY SIĘ Z TOBĄ NA WIECZNOŚCI BRZEGU ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Zajmij Swe miejsce wśród gwiazd i niech Twoja gwiazda zaświeci jaśniej,
abyśmy wiedzieli, Że Wy tam jesteście..[*]..
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Niedzielne światełko .
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"W świecie uczuć nie istnieje czas, przestrzeń ani
granice."[[*]][[*]]Modlitwa i światełko Pamięci[[*]][[*]] Żyj Życiem
Wiecznym [[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból, Najsmutniejsze jest
własne serce gdy cichutko woła ... "wróćcie.... .... KOCHAMY
WAS,,,,[']..[']..
Zgłoś SPAM
EWELINA MUSIOŁ
Pozostał smutek,
i ból przeraźliwy....
Dlaczego stało się tak?
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Ci,którzy są w naszej pamięci nie umierają(°)(♥)(°)Żyją
inaczej,ale wciąż blisko nas czuwają i czekają naszego
spotkania(°)(♥)(°)Nasza pamięć i modlitwa(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Dla Was kochani ślę do samiutkiego nieba płomyczek światła ,niech ogrzeję
wasze kochane duszyczki w niebie ...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
WASZE OCZY KOCHANE, WASZE USTA ROZEŚMIANE...WSZYSTKO PRZEMINĘŁO, ALE
JESTEŚCIE JUŻ NA ZAWSZE W SERCACH TYCH CO PAMIĘTAJĄ...I ŚWIATEŁKA DO NIEBA
WAM WYSYŁAJĄ...[[*]][[*]]POKÓJ WAM WIECZNY ANIOŁKI!!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..aniołeczki światełko dla was na dziś i za
wczoraj..:*:*:"( !
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nadchodzi taki dzień w którym coś się kończy a coś zaczyna
Przychodzi nagle niezaplanowany Zabiera to co kochamy Musimy się
pożegnać iśc dalej.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
*♥*Światełko i modlitwę sobotnio- niedzielną ofiarujemy *♥*
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
PAMIĘTAJMY O TYCH, CO OD NAS ODESZLI, BYLI POŚRÓD NAS,Z NAMI CZAS DZIELILI. I
CHOCIAŻ DZISIAJ JUŻ ICH Z NAMI NIE MA, PAMIĘĆ PO SOBIE NAM POZOSTAWILI.
PAMIĘTAJMY O NICH,NIECH ŻYJĄ W PAMIĘCI][♥][♥][♥]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.