(*)(*)
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI PRZESYŁAM DO NIEBA (*)(*)POKÓJ WASZYCH DUSZYCZEK (*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wokół tylko cisza, znów zmierzch bez gwiazd, wśród łez, każda myśl to
cierń, bo los z nas drwi...my tu, Wy tam...Paulinko i Mietku
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot kupamięci. pl
W rozpędzonym czasie
rozsypują się dni jak perły z pękniętego sznura.
Wyciągam rękę chcę zatrzymać dzień, noc, chwilę
by choć raz jeszcze dotknąć i przytulić...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Brąz Twoich oczu...ciepło Twoich słów...Twoje łzy Twój śmiech..Twoja
złość i radość...gdzie teraz jest??? dlaczego? po co? tak bardzo Ciebie
brak!zawsze byłaś tuż tuż...obok...Paulinko
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO Z MODLITWA DLA WAS KOCHANE ANIOŁKI.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥MIETKU♥
”...na całych jeziorach Ty
o wszystkich dnia porach Ty...”
♥PAULINKO♥
”...na całych jeziorach Ty
o wszystkich dnia porach Ty...”
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów - wiedzą?..Nie..Tylko Bóg wie jak bardzo tęsknimy.:*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko najjaśniejsze (*)(*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
zona i mama
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób
[*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Panie daj nam wiarę, że to ma sens,że że gdziekolwiek są jest dobrze im
jest,że są z nami lecz w innej postaci.I przekonaj,że tak ma być,że odeszli
po to by żyć wiecznie...[★][★][★]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
** NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI **
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
HALINA
¸.*•.¸ ❀ ¸.•* "Bywa nieraz,że stajemy w obliczu prawd ,dla
których brakuje słów"¸.*•.¸ ❀ ¸.•* ŚWIATEŁKO ZAPALAM I
MODLITWĘ ZOSTAWIAM...¸.*•.¸ ❀ ¸.•*❀ ¸.•* [[*]][[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
Lusia
Śpijcie w ciszy i pokoju Anioły,Aniołki i Aniołeczki...lampeczka dla Was...
Pamiętam również szkołę na ul. Sandomierskiej i parę słów,które
usłyszałam na zebraniach...wystarczy ich kilka...pamiętam !
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
()...()
[_][_]♥ANIOŁKI♥
„..Siadam na schodach
„...Pośród gwiazd
Mam marzenie
by znów zacząć od nowa
Z aniołami wołam Ciebie ….”
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.