KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373200
Zapalone ponad rok temu
Kasia Janas PAMIĘTAM!!!
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*) ŚWIATEŁKA PAMIĘCI PRZESYŁAM DO NIEBA (*)(*)POKÓJ WASZYCH DUSZYCZEK (*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wokół tylko cisza, znów zmierzch bez gwiazd, wśród łez, każda myśl to cierń, bo los z nas drwi...my tu, Wy tam...Paulinko i Mietku
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot kupamięci. pl
W rozpędzonym czasie rozsypują się dni jak perły z pękniętego sznura. Wyciągam rękę chcę zatrzymać dzień, noc, chwilę by choć raz jeszcze dotknąć i przytulić...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Brąz Twoich oczu...ciepło Twoich słów...Twoje łzy Twój śmiech..Twoja złość i radość...gdzie teraz jest??? dlaczego? po co? tak bardzo Ciebie brak!zawsze byłaś tuż tuż...obok...Paulinko
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO Z MODLITWA DLA WAS KOCHANE ANIOŁKI.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥MIETKU♥ ”...na całych jeziorach Ty o wszystkich dnia porach Ty...” ♥PAULINKO♥ ”...na całych jeziorach Ty o wszystkich dnia porach Ty...”
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok przechodniów - wiedzą?..Nie..Tylko Bóg wie jak bardzo tęsknimy.:*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko najjaśniejsze (*)(*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
zona i mama
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób [*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Panie daj nam wiarę, że to ma sens,że że gdziekolwiek są jest dobrze im jest,że są z nami lecz w innej postaci.I przekonaj,że tak ma być,że odeszli po to by żyć wiecznie...[★][★][★]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
** NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI **
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
HALINA
¸.*•.¸ ❀ ¸.•* "Bywa nieraz,że stajemy w obliczu prawd ,dla których brakuje słów"¸.*•.¸ ❀ ¸.•* ŚWIATEŁKO ZAPALAM I MODLITWĘ ZOSTAWIAM...¸.*•.¸ ❀ ¸.•*❀ ¸.•* [[*]][[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
Lusia
Śpijcie w ciszy i pokoju Anioły,Aniołki i Aniołeczki...lampeczka dla Was... Pamiętam również szkołę na ul. Sandomierskiej i parę słów,które usłyszałam na zebraniach...wystarczy ich kilka...pamiętam !
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
()...() [_][_]♥ANIOŁKI♥ „..Siadam na schodach „...Pośród gwiazd Mam marzenie  by znów zacząć od nowa Z  aniołami wołam Ciebie ….”
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc (*)(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1556   1557   1558   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012