Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie,Gdyby tak łzy cofały czas,To na pewno
żylibyśmy w zachwycie,Byłbyś ciągle wśród nas... Żałoba W sercu noszona
nie kończąca się, smutkiem przepełniona [*][*][*]
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
Rodzice Sp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Najjaśniejszy promyczek do samego Nieba. Pamiętam (*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
„Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy,
swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia
go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz”.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla Was Kochani (*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W myślach, w sercach...Nasze Aniołki...serca miłością przepełnione
czekają, wciąż czekają...na spotkanie...
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
żona i mama
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie... a droga do Ciebie daleka...Światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI.. ((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
(**) (**)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Odeszliście dawno,odeszliście cicho.Złamane serce,cisza w słuchawce,wielka
tęsknota.Z cichą modlitwą ze wspomnieniem zapalam światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
U ciebie blask , a u nas mgła...Za Tobą kres , przed nami dal... Modlitwa i
światełko Pamięci [[*]][[*]][[*]] Żyj Życiem Wiecznym [[*]][[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
mama śp .Łukasza Młot
Bo najgorsze jest czekanie
na spotkanie z Tobą w niebie I ta cisza:
pusta cicha sucha czarna...
Bo najcięższe jest czekanie.
Ta samotność. ciemna i tęsknota
serca wielka...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*• Łzy wciąż płyną, serce pęka
brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności...\\\"
❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Aniołki pamiętam
**ஐﻬ
Wybrzeże coraz bledsze
w liliowej półżałobie
i żaglowiec oparty na wietrze,
jak ja na myśli o Tobie.
**ஐﻬ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.