KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373338
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie,Gdyby tak łzy cofały czas,To na pewno żylibyśmy w zachwycie,Byłbyś ciągle wśród nas... Żałoba W sercu noszona nie kończąca się, smutkiem przepełniona [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Mieczysławie (*) Paulinko (*) pamiętam **ஐﻬ **ஐﻬ**ஐﻬ**ஐﻬ
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Światełko na dzień dobry .
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
Rodzice Sp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Najjaśniejszy promyczek do samego Nieba. Pamiętam (*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
„Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy, swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz”.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla Was Kochani (*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W myślach, w sercach...Nasze Aniołki...serca miłością przepełnione czekają, wciąż czekają...na spotkanie...
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
żona i mama
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już przy Tobie... a droga do Ciebie daleka...Światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI.. ((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
(**) (**)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Odeszliście dawno,odeszliście cicho.Złamane serce,cisza w słuchawce,wielka tęsknota.Z cichą modlitwą ze wspomnieniem zapalam światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
U ciebie blask , a u nas mgła...Za Tobą kres , przed nami dal... Modlitwa i światełko Pamięci [[*]][[*]][[*]] Żyj Życiem Wiecznym [[*]][[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
mama śp .Łukasza Młot
Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Tobą w niebie I ta cisza: pusta cicha sucha czarna... Bo najcięższe jest czekanie. Ta samotność. ciemna i tęsknota serca wielka...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*• Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności...\\\" ❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Aniołki pamiętam **ஐﻬ Wybrzeże coraz bledsze w liliowej półżałobie i żaglowiec oparty na wietrze, jak ja na myśli o Tobie. **ஐﻬ
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1547   1548   1549   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012