"Cierpienia nie da się opowiedzieć - nie ma smaku, barwy ani kształtu.
Jest tylko ciężarem, który nosi się w każdej komórce ciała."
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Choć morze łez wylane I smutek jest w nas Ty jesteś i zostaniesz W naszych
sercach Na wieczny czas..[♥][♥][♥] MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
[♥][♥][♥] POKÓJ TWEJ DUSZY [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
życie nie kończy się, ale zmienia...
Zgłoś SPAM
HALINA
•♥• ¯¯-:¦:-¯¯•♥• ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...SMUTEK POZOSTAŁ..I
WSPOMNIENIE PIĘKNYCH DNI, GDY NASI BLISCY PRZEZ ŻYCIE Z NAMI
SZLI..•♥•¯¯-:¦:-¯¯¯♥•
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
♥♥♥...Ci,co odeszli,wciąż żyją w nas w naszych sercach i
wspomnieniach.Zostaną tam przez cały czas naszego ludzkiego
istnienia...♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Z cichą modlitwą ze wspomnieniem zapalam światełko pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pod powiekami zamknięty świat - tu skarby najdroższe kładziemy, promienie
świetlnych do nieba lat i wspomnień paciorki blade, i drogocenne ukrywamy
sny...o Was Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko z modlitwa dla Was KOCHANI... ((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy, gdy nie widzą
słońca, smutne jest serce, gdy tęskni bez końca...gdzieś w oddali Nasz
Skarb, Nasza Miłość, Nasze Słońce.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Czas stanął w miejscu, choć chwile płyną nieustannie. Miłość jest
wieczna, miłość niezmienną jest. .[*].. W naszych sercach i wspomnieniach
pozostaną tam przez cały czas..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Czerwone od płaczu oczy,cieknąca po policzku łza,dopadła mnie dzisiaj
rozpacz,rozpacz jak gęsta mgła.Wołające o pomoc serce,krzycząc z bólu za
dnia,w noc zimna i chłodną, w poduszkę łkam.[*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Żyjecie w naszych sercach .Światelko pamięci dla Was Mieczysławie i
Paulinko.
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Życie każdego człowieka jest baśnią napisaną ręką samego
Boga(°)(♥)(°)Z całego serca przepraszamy za brak zniczy w dniu wczorajszym
(°)(♥)(°)Awaria internetu zerwany kabel(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
"Czas wszystko zabiera, co zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze
tego, ....co w sercu zostanie."(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.