Wszystko można zapomnieć.
Szczęście smutek i łzy.
Ale nie można zapomnieć
Aniołków takich jak Wy.PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️*❤️ "Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się
płaci" W. Szymborska. Zostawiam modlitwę i światełko.❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❤️Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc
naszych zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem, Zostawiam światełko.❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać
nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją
miłością otoczy Na wieki.Zostawiam światełko i modlitwę.❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Prawdziwa miłość nigdy nie umiera.
I choć żal i smutek w serce się wdziera.
To ona nadal żyje w nas.
Nie uśmierci tej miłości żadne zwątpienie.
Żaden przemijający czas ani też zapomnienie.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
"✿❤️✿ Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież.I pozostaniesz w
jasnym świecie.Jest coś, co mrokom się opiera. Jest pamięć.A ona nie
umiera.Zostawiam światełko i modlitwę. ✿❤️✿."
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❀❤❀To płacze serce , tak cichutko łka , a w smutnym oku zastygła
łza.To płacze serce nad losem swym , odeszło szczęście i Ty wraz z nim.
Zostawiam znicz i modlitwę.❀❤❀
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wy pewnie teraz spoglądacie na nas z góry.
Unosicie się gdzieś wysoko ponad chmury.
Taki Wasz los a dla nas ogromny w sercu cios.
Wiedzcie że będziemy o Was zawsze pamiętali.
I wciąż Was kochali.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać
nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją
miłością otoczy Na wieki.❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ Tańcują wspomnienia Na zimnym marmurze Płomieniem świecy przywołane
Nie pozwalają zapomnieć Gorącem serc ogrzane. Światełka do Nieba z
Modlitwą i Wspomnieniem Was.❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Gdy odchodzą-obiecujemy,
że zapamiętamy!
Paląc symbol nadziei
Pokazujemy że pamiętamy!
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
♥ ❤️♥ „Daj Panie duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech
odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał,
opłakuje. Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.”♥ ❤️♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.